Apie Dinicė

Derindamos kūrybiškumą, estetiką, funkcionalumą ir unikalumą su meile dizainui, spalvoms ir medžiagoms, MB Dinicė įkūrėja -interjero dizainerė Aistė Šegamogienė ir vizualizacijų kūrėja Karolina Kaulinytė-Sarulė, specializuojasi gyvenamųjų ir administracinių patalpų interjero projektavimo, dizaino, dekoravimo srityje, atsižvelgdamos į naujausias tendencijas.

Įgijusi statybos ekonomikos ir inžinerijos išsilavinimą ir šioje srityje sukaupusi daugiau nei 10 metų patirties, bendradarbiaujant su šios srities partneriais ir tiekėjais, Aistė Šegamogienė 2018 m. įsteigė MB Dinicė, kurios pagrindinis veiklos tikslas: parengti ir įgyvendinti interjero dizaino projektus, konsultuoti klientus vidaus patalpų stilistikos, apdailos, dekoravimo klausimais, atsižvelgiant ir įsiklausant į kliento poreikius, gyvenimo būdą ir charakterį.

Pagarba ir patikimumas yra pagrindinė klientų aptarnavimo taisyklė. Šių vertybių vientisumas yra svarbus, užtikrinantis pasitikėjimą, reikalingą interjerui kurti. Investuojant savo laiką ir kruopštumą, projektai visada užbaigiami sutartu laiku, o tai užtikrina išskirtinę kokybę.

Aistė Šegamogienė

Direktorė/Interjero dizainerė

Karolina Kaulinytė-Sarulė

Vizualizacijų kūrėja