43 kv.m buto paprastasis remontas, Panevėžys

Gyvenamųjų patalpų, kurių bendras plotas 43 kv.m, buto paprastojo remonto projektas (1 asmeniui) su autorine priežiūra Panevėžyje

Daugiau nei vienerius metus įgyvendintas 2 kambarių buto pilnas interjero projektas su autorine priežiūra, kuris pareikalavo ne tik didelio indelio interjero dizainerės, bet ir meistrų profesionalumo, išpildant projekto sprendimus bei klientės didelės kantrybės, laukiant galutinio rezultato.

Šiame projekte didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik interjero koncepcijai, bet lygiai taip pat reikalingiems techniniams sprendimams bei leidimams gauti. Kardinaliai buvo pakeisti visi vamzdynai, santechnikos prietaisų taškai, elektros kabeliai, apšvietimo ir elektros lizdų taškai, išgriauta visa ir naujai suformuota vonios patalpa, sustiprintos ir išlygintos pertvarinės kambarių sienos, angokraščiai, suformuotos naujos lubos. Vieninteles medines grindis buvo nuspręsta pasilikti ir meistrų pagalba jas sutvirtinti ir atnaujinti.

Kitas žingsnis, mažose erdvėse suprojektuoti ir išdėstyti baldus, buitinę technikę bei santechniką. Klientės pageidavimu, vonios patalpoje (2,5 kv.m) patogiai išdėstyta ir sutalpinta skalbyklė-džiovyklė, ant kurios viršaus montuojasi praustuvas, o profesionalių santechnikų dėka unitazo rėmas įleistas į sieną. Tokiu būdu sutaupant erdvės, patogiai buvo galima išdėstyti dušą, unitazą, centrinio šildymo gyvatuką ir elektrinį rankšluosčių džiovintuvą. Virtuvės zonoje (5,3 kv.m) tilpo net tik visa integruota buitinė technika, bet ir pakankamai erdvės liko spintelėms, darbo zonai bei išnaudota 1 sėdimoji vieta prie darbastalio. Svetainėje (18,60 kv.m) klientės pageidavimu, turėjo atsirasti valgomojo zona, svetainės zona ir darbo zona. O miegamajo kambaryje (13.22 kv.m) – erdvi drabužių spinta, dvigulė lova ir atsarginė darbo zona.

Išnaudojus visus patalpose esančius centrimetrus ir milimetrus, klientė pagaliau po 1 metų pertraukos gali džiaugtis naujais namais, kuriuose išpildyti visi lūkesčiai ir poreikiai, o erdvės atrodo lengvos, neapkrautos, šviesios.